OФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР В УКРАЇНІ
Телефон 044 300 22 12 | 
Поворотні важелі

Ручки і важелі управління для використання на високоточних приладах і обладнанні для точної настройки і регулювання. Ручки з дюропласта, технополимера або металу з кольоровими ковпачками по центру можуть мати шкалу на буртике або стрілку-покажчик.

MS.

MS.

Шарик и пружина
Перегляд
GN 750

GN 750

Поворотные рычаги
Перегляд
LBR.

LBR.

Поворотные рычаги
Перегляд
ELC.

ELC.

Поворотные рычаги
Перегляд
ELCR.

ELCR.

Рычаги управления
Перегляд
GN 215

GN 215

Рычаги фиксации
Перегляд

Поворотні важелі

Для передачі великого зусилля й крутного моменту, при відносно невеликому кутовому переміщенні зазвичай застосовують поворотні важелі.

Поворотні важелі характеризуються потужною рукояткою і великою основою, які здатні витримати великий момент, що додається до цього важеля. Поворотні важелі виготовляються з високоміцної і якісної сталі, що дозволяє забезпечити високий рівень міцності і зносостійкості механізмів і обладнання, а велика площа основи поворотного важеля оберігає поверхню обладнання від подряпин і пошкоджень.

Для захисту поворотних важелів від агресивних і несприятливих зовнішніх впливів, сталь на таких важелях покривається або спеціальною фарбою, стійкою до агресивних дій, або проходить вороніння. Таке покриття створює зовнішню презентабельність поворотних важелів ELESA + GANTER і захищає їх від механічних пошкоджень.

Поворотні важелі, які можна купити в магазині ELESA + GANTER встановлюються на будівельні пристрої і механізми, метало та деревообробне обладнання, посилені зварювальні кондуктора і притиски та інше.

Поворотні важелі можна купити зі шпонковим пазом або з отвором під квадрат.

Для зручності роботи і захоплення на сталеву ручку поворотного важеля кріпиться пластикова або кулькова ручка з дюропласту. Використання поворотного важеля з кульковою ручкою на кінці, виконаної з дюропласту, дозволяє застосовувати такі важелі в металообробному обладнанні. Дюропласт не боїться попадання дрібних абразивних і гарячих частинок. Такий поворотний важіль прослужить довго без втрати свого зовнішнього вигляду.

Для можливості фіксації поворотного важеля і щоб уникнути його випадкового переміщення, на поворотні важелі можуть монтуватися обмежувачі обертання і фіксатори. В якості фіксаторів можуть використовуватися пружинні і стопорні штифти.