OФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР В УКРАЇНІ
Телефон 044 300 22 12 | 
Маховики з індікатором

Індикатори положення використовуються для відображення численних вимірювань при регулюванні різних змінних, наприклад, ходу, витрати, пропускної здатності або швидкості приводів. Лічильники обертів в корпусі з металу або технопілімера; аналогові, аналогово-цифрові, цифрові або РКІ індикатори; типи руху: гравітаційні, примусова передача або пряма передача. В наявності є маховики з технополімера або дюропласта, що приєднуються до приводного валу, для лічильників обертів. Індикатори прямої передачі можуть бути приєднані безпосередньо до приводу. Для лічильників обертів є спеціальні циферблати.

IZN-XX

IZN-XX

Зажимные рукоятки с накаткой для индикаторов положения
Перегляд
MBT-XX

MBT-XX

Огранка рифлёной ручки для индикаторов положения
Перегляд
VHT-XX

VHT-XX

Лепестковые ручки для индикаторов положения
Перегляд
VC.792-XX

VC.792-XX

Лепестковые ручки для индикаторов положения
Перегляд
VDSC-XX

VDSC-XX

Ручки для индикаторов положения
Перегляд
EWW-XX

EWW-XX

Маховики для индикаторов положения
Перегляд
VDN-XX

VDN-XX

Маховики для датчиков положения
Перегляд
VDC-XX

VDC-XX

Ручки для индикаторов положения
Перегляд
VRTP-XX

VRTP-XX

Ручки для индикаторов положения
Перегляд
SC-XX

SC-XX

Корпуса индикатора
Перегляд
VAD-XX

VAD-XX

Маховики для датчиков положения
Перегляд

У нашому магазині ELESA + GANTER представлений широкий вибір різних гравітаційних індикаторів, індикаторів стану, індикаторів обертів з різних матеріалів: технополимера, сталі, нержавіючої сталі, алюмінію, цинкового сплаву; мати різний тип приводу: гравітаційний та безпосередній привід.

Всі представлені індикатори обертів мають високий ступінь захисту, не нижче IP65.

Індикатори обертів з гравітаційним приводом працюють за рахунок сил гравітації і показують число обертів за рахунок безпосереднього обертання щодо лінії горизонту. Індикатори положення з безпосереднім приводом кріпляться до вихідного валу обладнання і показують число обертів за рахунок обертання цього валу.

Застосування індикаторів оборотів дозволяє підвищити продуктивність будь-якого обладнання за рахунок точного регулювання і створення таблиць налаштувань оборотів органів управління на різних режимах і для різних завдань.

Особливо широке застосування знайшли ручки і маховики з індикаторами положення і лічильниками оборотів при виробництві сучасного пакувального і харчового обладнання, а так само при модернізації та ремонті старого обладнання. Заміна старих органів управління на нові штурвали і маховики з вбудованими лічильниками оборотів дозволяє значно економити кошти за рахунок економії на установці дорогої автоматики та електроніки.

Установка штурвалів з вбудованими лічильниками оборотів знайшло своє застосування на невеликих теплових пунктах в ЖКГ. Застосування лічильників обертів на засувках і клапанах дозволяє налаштувати тепломережі на різні режими роботи за рахунок раніше створених таблиць режимів. Особливо це актуально при сучасному стані справ, де в більшості випадків на глибоку модернізацію тепломереж та теплопунктів банально не вистачає коштів.