OФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР В УКРАЇНІ
Телефон 044 300 22 12 | 

Про компанію

Компанія ELESA+GANTER - це міжнародне спільне підприємство з продажу, до якого входять компанія Elesa S.p.A. (Італія) та компанія Otto Ganter GmbH & Co. KG (Німеччина). У 1995 році, після більш ніж 20 років успішної співпраці, дві компанії розпочали створення комбінованого асортименту та спільної торгової мережі під торговою маркою ELESA + GANTER.

Комбінація ноу-хау ELESA в області проектування та виготовлення інженерних пластиків з досвідом та точністю в металевих деталях GANTER робить асортимент ELESA+GANTER унікальним.

Дочірні компанії ELESA+GANTER утворили спеціалізоване конструкторське бюро, яке постійно контактує з відділами досліджень і розробок в обох материнських компаніях в Італії та Німеччині для розробки особливих виконань або нових технічних рішень, що відповідають конкретним вимогам клієнтів.

Доступність запасів на місці забезпечує місцевим клієнтам стандартні елементи зі скороченими термінами доставки, а також надання своєчасних та достовірних відповідей.

Більше 60.000 найменувань поширюються в більш ніж 70 промислово розвинених країнах з присутністю на місці і найвищим рівнем технічних консультацій.