OФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР КОМПАНІЇ ELESA+GANTER В УКРАЇНІ
Замки

Різні типи замків з ручкою або ключем з металу, нержавіючої сталі або технополімера для замикання шаф, щитів управління, дверей верстатів і устаткування. Крім того, асортимент включає ручки з замками і кольоровими ковпачками, а також профілі для захисту крайок.

CMT.AE-V0

CMT.AE-V0

Рычажные замки с откидной ручкой
Перегляд
CM.

CM.

Замки с ключом-кнопкой
Перегляд
GN 120

GN 120

Защитные колпачки
Перегляд
GN 120.1

GN 120.1

Открывающие ручки
Перегляд
VCK.

VCK.

Эксцентриковые замки с ручкой
Перегляд
GN 123

GN 123

Пробойники для листового металла
Перегляд
GN 116.1

GN 116.1

Поворотные зажимные замки
Перегляд
GN 516

GN 516

Поворотные зажимные замки
Перегляд
GN 516.1

GN 516.1

Поворотные зажимные замки
Перегляд
GN 218

GN 218

Кулачковые замки
Перегляд
GN 119.3

GN 119.3

Замки с "П"- образными ручками для шкафов
Перегляд
GN 115-VH8

GN 115-VH8

Замки гигиенические из нержавеющей стали
Перегляд
GN 115.7

GN 115.7

Замки с "П"- образными ручками для шкафов
Перегляд
GN 115.8

GN 115.8

Крючковидные замки
Перегляд
GN 115.9

GN 115.9

Защелки с функцией блокировки
Перегляд
GN 120.2

GN 120.2

Защитные направляющие пластины
Перегляд

Купити замок для обладнання

Лінійкою продукції компанії ELESA + GANTER представлений найбільший вибір  різних замків з ручкою або ключем для замикання обладнання, шаф, панелей управління, дверей, спеціальних замків з різних матеріалів, таких як: сталь, нержавіюча сталь, сплави цинку, технополимер.

Замки для торгового обладнання

Замки вбудовані в ручку купе найбільш підходять для застосування на торговому обладнанні і на транспорті. Такі замки з ручкою купе оберігають відвідувачів від травм і зачепів за виступаючі частини таких замків, а комбінація з втопленою ручкою купе робить їх зручними і надійними в експлуатації. Доступні варіанти зі звичайним (GN 115.10) і важільним замком (PR-CH).

Замки для дверей верстатів

Для установки на дверях верстатів, промислового устаткування, транспорту передбачені замки CSMH з цинкового сплаву з висувною нажімной ручкою. Такі замки застосовуються для більш потужних і важких дверей, де потрібно більше зусилля на відкриття / закриття. Висувна натискна ручка дозволяє  уникнути травм і зачеплення під час роботи.

Замки для шаф і щитів управління

Для електричних шаф і щитів управління, які встановлюються на вулиці, або вологих приміщеннях, де потрібно підвищений клас захисту, вище звичайного захисту IP54, передбачені поворотні затискні замки GN 516.1, які при закритті притискають двері до ущільнювача. Так само такі притискні замки знайшли широке застосування в обладнанні для мобільного зв'язку і промислових кондиціонерах. Для такого обладнання також можна купити кулачкові замки з кулястої ручкою, які за рахунок кулачкового механізму дозволяють щільно притискати замикається двері.

Для роботи в агресивних середовищах, на харчовому обладнанні, на обладнанні, де застосовуються миючі лужні засоби застосовуються замки GN 119 з нержавіючої сталі. Окремою лінійкою виступають стопорні замки GN 702, які за рахунок виступаючого подпружиненного фіксатора дозволяють кріпити різні ящики і предмети на полицях рухомого транспорту. Такими замками комплектуються машини швидкої допомоги всіх відомих виробників.

Дверні замки BMS з засувкою відмінно підходять для фіксації віконних систем і поворотних профільних систем.

Щити керування, лабораторні меблі і просто будь-які зсувні системи можна комплектувати кульчастим дверними фіксаторами BPS, зробленими з якісного технополимера, які дозволяють надійно фіксувати зсувні двері.

Для надійного замикання дверей котлів, бункерів, різних люків і лазів, сейфів у нас можна купити замки з ригельним механізмом, так і окремо ригеля і напрямні штанги CAR, які роблять замикання більш надійним і міцним.

Замки для дверей верстатів

Для верстатів, де застосовується при обробці емульсія, обладнання де працюють з різними рідкими середовищами застосовуються герметичні замки з цинкового сплаву і силіконовим ущільненням CLC.

Так само можна купити для вашого обладнання окремо елементи для замикання, як: захисні направляючі пластини, кулачки для замків, захисні ковпачки для замкових систем, ключі, запірні язички.