OФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР В УКРАЇНІ
Телефон 044 300 22 12 | 
Торцеві заглушки

Широкий асортимент регульованих опор для використання з верстатами, огороджувальними пристроями і обладнанням. Асортимент включає регульовані опори з основою з технополімера і металу, включаючи варіант установки до підлоги, з або без противоскользящего диска, різних форм і діаметрів. Гвинти можуть бути виконані з оцинкованої або нержавіючої сталі і мати різні розміри і різьблення в залежності від розмірів підстави. Асортимент доповнюють сполучні затиски і опорні напрямні різних форм і розмірів.

ND.Q

ND.Q

Торцевые заглушки для квадратных труб
Перегляд
NDX.Q

NDX.Q

Торцевые заглушки для квадратных труб
Перегляд
NDX.T

NDX.T

Круглые колпачки для труб
Перегляд
NDL.Q

NDL.Q

Торцевые заглушки для круглых труб
Перегляд
NDL.T

NDL.T

Колпачки дл круглых труб
Перегляд
GN 992

GN 992

Вставные втулки
Перегляд
GN 992.5

GN 992.5

Вставные втулки из нержавеющей стали
Перегляд
STC

STC

Соединители квадратных труб
Перегляд
STC-A

STC-A

Соединители квадратных труб
Перегляд
NDA.Q

NDA.Q

Торцевые заглушки для круглых труб
Перегляд
NDA.T

NDA.T

Колпачки дл круглых труб
Перегляд
NDE.Q

NDE.Q

Торцевые заглушки для расширителей квадратных труб
Перегляд
NDE.T

NDE.T

Торцевые заглушки для расширителя круглых труб
Перегляд
RTE

RTE

Соединители расширителя круглой трубы
Перегляд
STE

STE

Соединители расширителя квадратной трубы
Перегляд
NIL

NIL

Заглушки для ребристых труб
Перегляд
NCD

NCD

Защитные крышки для гаек и болтов
Перегляд
GN 349

GN 349

Резьбовые установочные пластины
Перегляд
PC

PC

Опорные зажимы для панели
Перегляд
PPR

PPR

Зажимная опора для панелей и электросварной сетки
Перегляд
APC

APC

Держатель для опорного зажима PC для круглых труб
Перегляд

Торцеві заглушки для труб

При створенні сучасних пристроїв все більше знаходить застосування конструкції з різних профілів і труб без використання зварювання.

Такі системи значно легше, прості в збірці і часто дешевше, ніж  масивні рами і конструкції, які використовувались раніше.

У магазині ELESA + GANTER можна купити різні торцеві заглушки для різних труб і профілів.

З'єднувачі квадратних труб

Торцеві заглушки для квадратних труб серії ND.Q виконані з технополімера з мідною нікельованою різьбовою втулкою, здатні витримувати навантаження до 20000 Н. Прекрасно підходять для використання у навантажених конструкцій. Різьбова втулка, яка виступає в тому числі і розпіркою такої заглушки, дозволяє кріпити до торців труб навантажені елементи без використання зварних елементів.

Для кріплення важких і навантажених частин до торців звичайних, круглих труб, можна купити заглушки для круглих труб NDХ.Q, які розраховані на великі навантаження до 8500 Н.

Торцеві заглушки для круглих труб

Для спрощення і здешевлення конструкцій обладнання, машин і механізмів рекомендуємо купити торцеві заглушки для квадратних і круглих труб серії NDA.Q з розпірним гвинтом, який вкручується у ці заглушки (зроблений технополімера). Ці торцеві заглушки можуть використовуватися і в якості опор що регулюються. Допустиме навантаження на ці заглушки з опорами для труб до 2500 Н.

Для кріплення опор що регулюються, до торців квадратних профілів підходять заглушки для профілів серії NDE.Q з технополімера з вбудованими всередині гайками під опори що регулюються.

Для кріплення опор що регулюються до торців труб і профілів важко навантажених конструкцій можна купити алюмінієві торцеві заглушки для квадратних і круглих труб серії GN 992 і торцеві заглушки для квадратних і круглих труб серії GN 992.5, виконані з нержавіючої сталі. Такі заглушки для труб встановлюються в натяг шляхом забивання їх в торець труб.

Для монтажу профільних труб в магазині ELESA + GANTER можна купити з'єднувачі профільних труб. З'єднувачі для труб можуть бути виготовлені з технополімера або з оцинкованої сталі. За кількістю труб що приєднуються: двох, трьох, чотирьох, п'яти і шести портові з'єднувачі.

Окремо слід відзначити трубні з'єднувачі серії STC-A, які мають рухомі порти для з'єднання труб. Це дозволяє на основі таких трубних з'єднувачів створювати складні, переносні і системи що легко монтуються, наприклад: торгові стелажі, дошки оголошень, виставкові стенди і т.д. Простим регулюванням гвинта можна домогтися необхідної жорсткості таких конструкцій.

Усі запропоновані з'єднувачі для квадратних труб встановлюються простим вштовхування його в торець труби без необхідності використання гвинтів або інших кріпильних деталей і елементів.

Усі запропоновані заглушки і з'єднувачі для труб виконані з високоякісних матеріалів. Невикористання вторинних пластмас при виготовленні елементів ELESA + GANTER дозволяє досягти їх високої міцності і гарантованого використання для заявлених навантажень.