OФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР В УКРАЇНІ
Телефон 044 300 22 12 | 
Ручки-купе

Асортимент Elesa + Ganter включає широкий вибір ручок і рукояток: П-подібні ручки, ручки-купе, вбудовані ручки і трубчасті ручки з різних матеріалів і різноманітних форм, типів збірки, кольорів і розмірів. Ергономічний дизайн і можливість зміни зовнішнього вигляду і конструкції, згідно з вимогами замовника, дозволяють використовувати дані елементи управління в різноманітних секторах промисловості, особливо ідеально вони підходять для харчової промисловості, виробництва офісних меблів, обладнання для тренажерних залів і медичних установ.

PR-PF

PR-PF

Ручки-купе
Перегляд
PR-PF-AE-V0

PR-PF-AE-V0

Ручки-купе
Перегляд
EPR-PF

EPR-PF

Ручки-купе
Перегляд
EPR-PF-AE-V0

EPR-PF-AE-V0

Ручки-купе
Перегляд
EPR-PF-IP

EPR-PF-IP

Ручки-купе с прокладкой
Перегляд
EPR.

EPR.

Ручки-купе
Перегляд
ERB-PF

ERB-PF

Двунаправленные ручки-купе
Перегляд
ERB-PF-AE-V0

ERB-PF-AE-V0

Двунаправленные ручки-купе
Перегляд
ERB.

ERB.

Двунаправленные ручки-купе
Перегляд
GN 7330

GN 7330

Вставки дверной ручки
Перегляд
GN 7332

GN 7332

Вставки дверной ручки из нержавеющей стали
Перегляд

Ручки-купе. Ручки для розсувних дверей

В даний час все більше знаходять застосування в побуті і машинобудування різні розсувні системи і дверей-купе.

Для таких розсувних систем в магазині ELESA + GANTER можна купити різні ручки-купе, які виконані в різному дизайні, з різних матеріалів і різній кольоровій гаммі, за різним призначенням і застосуванням.

Ручки для розсувних систем

Всі запропоновані ручки для розсувних систем виробництва ELESA + GANTER мають прекрасний зовнішній вигляд і сучасні ергономічні форми, що підтверджено найвищими нагородами за промисловий дизайн престижними міжнародними журі.

FIVE POINTS (п'ять пунктів) - європейський дискретний товарний знак, який відрізняє всі продукти ERGOSTYLE компанії ELESA + GANTER.

Так само характеристики ручок для розсувних систем виробництва ELESA + GANTER перевіряються європейськими лабораторіями міцності матеріалів. Завдяки цьому, вони мають високі експлуатаційні характеристики, які повністю відповідаю характеристикам, заявленим в каталозі.

Легкі і зручні ручки для розсувних дверей серії EPR-PF можна купити в чорному, або в білому кольорі RAL 9002. Білі ручки для розсувних дверей купе особливо підходять для медичних установ, машин для харчової промисловості та інше.

Ручки для дверей купе

Запропоновані ручки для дверей купе EPR-PF виконані з технополімеру, завдяки чому легкі і прості в установці і разом з цим витримують значні навантаження, до 1800 Н, що можна порівняти з більш дорогими ручками з металів.

Ручки серії М.990 спеціально були розроблені для установки на зсувні захисні огорожі механізмів, або автоматичних центрів. Закрита конструкція ручки гарантує безпеку для пальців оператора (немає гострих і виступаючих частин), а кольорова кришка ручки покращує її видимість.

Для зручності роботи, відкривання / закривання масивних розсувних систем рекомендуємо купити ручки для розсувних дверей серії МРЕ, які мають відкидну ручку з вмонтованою пружиною. При роботі, відкидна ручка повертається на 90 градусів і забезпечує надійне захоплення всієї рукою оператора. В неробочому стані відкидна ручка під дією пружини повертається в початкове положення. Зусилля, яке витримує така ручка - до 2500Н, що забезпечує надійну роботу навіть з самими масивними розсувними дверима, наприклад: зробленими з товстого скла.

Купити ручки для розсувних дверей серії МРЕ можна в чорному і білому (RAL 9002) кольорах. Ціна такої ручки для розсувних дверей нижче, ніж у аналогів зі сталі при тій же функціональності.

Для відкривання і закривання розсувних дверей-купе, можна купити двонаправлені ручки-купе серії ERB. Конструкція гнізда цієї ручки забезпечує зручний і безпечний захоплення на однакове зусилля, як при відкриванні, так і при закритті дверей-купе. Також ця ручка доступна в чорному і білому кольорах.

Крім вищевказаних ручок-купе, виконаних з технополімеру, в магазині ELESA + GANTER можна придбати і інші ручки-купе, іншого дизайну і з інших матеріалів: алюмінієвих і цинкових сплавів, нержавіючої та звичайної сталі.