OФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР В УКРАЇНІ
Телефон 044 300 22 12 | 
Профили для защиты кромок
Различные типы замков с ручкой или ключом из металла, нержавеющей стали или технополимера для запирания шкафов, щитов управления, дверей станков и оборудования. Кроме того, ассортимент включает ручки с замками и цветными колпачками, а также профили для защиты кромок.
GN 2180

GN 2180

Уплотнительные профили для защиты кромок
Перегляд
GN 2182

GN 2182

Уплотнительные профили для защиты кромок
Перегляд
GN 2184

GN 2184

Профили для защиты кромок
Перегляд
GN 2181

GN 2181

Уплотнительные угловые профили для защиты кромок
Материал NBR / EPDM (сертифицированы лабораторией UL по технике безопасности в США)
Перегляд

Профіль захисту країв з ущиленням

Найчастіше виробники, експлуатаційники та ремонтники обладнання, машин і механізмів не приділяють достатньої уваги при підборі та купівлі профілю захисту країв з ущільненням. Купуючи профіл захисту країв з ущиленням, керуються тільки двома показниками: геометрією в перерізі захисного профілю і його ціною.

Слід врахувати, що ущільнювачий профіль слід підбирати з урахуванням його міцності, стійкості до середовища, температур, в якій він буде експлуатуватися на весь період роботи без істотного зниження характеристик.

Купти профіл захисту країв з ущиленням

Купивши дешевий ущільнювач для захисту кромок, є суттєві ризики що він швидко втратить свої характеристики, розтріскається, просяде і через нещільне прилягання в обладнання, щити управління, силові щити потрапить волога і бруд, що призведе до дорогого ремонту.

У номенклатурі продукції ELESA + GANTER представлений широкий вибір якісного профілю захисту країв з ущиленням.

Профіль захисту країв з ущиленням GN 2180 з матеріалу NBR (акрілонітрілбутадіеновий каучук) / EPDM (етилен-пропілен-дієновий каучук) сертифікований лабораторією UL з техніки безпеки в США. Двох типів: ТИП А - верхній профіль ущільнювача і ТИП D - боковий профіль ущільнювача. Даний профіль найбільш підходить для застосування в якості затискного / ущільнюючого профілю. Для роботи в якості затискного профілю рекомендуємо вибирати твердість по Шору А 65 ± 5, це профіль EPDM. Для роботи в якості ущільнюючого профілю рекомендуємо вибирати твердість по Шору А 25 ± 5, це профіль NBR. Температурний діапазон застосування такого ущільнюючого  профілю для захисту країв від -40, до + 100 ° С. Профіль посилено сталевою стрічкою.

Профіль захисту країв

Профіль захисту країв з ущиленням GN 2 182 з матеріалу полівінілхлориду (ПВХ), комбінованого з EPDM, сертифікований лабораторією на стійкість проти атмосферних впливів. Двох типів: ТИП А – верхній профіль ущільнювача і ТИП D - боковий профіль ущільнювача. Даний профіль найбільш підходить для застосування в якості затискного, твердість по Шору А 70 ± 5. Температурний діапазон застосування такого затискного профілю для захисту країв ущиленням від -40  до + 90 ° С. Профіль посилено сталевою стрічкою.

Профіль захисту країв з ущиленням GN 2184 з матеріалу полівінілхлориду (ПВХ), сертифікований європейською лабораторією на стійкість проти атмосферних впливів. Даний профіль найбільш підходить для застосування в якості затискного профілю, твердість по Шору А 70 ± 5. Температурний діапазон застосування такого профілю захисту країв з ущиленням  від -40, до + 90 ° С. Профіль посилено сталевою стрічкою.